Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 16.08.2011, 16:46
Ljuboja będzie miał się z kim lać podczas meczu z Groclinem

Cytat:
Polonia Warszawa otrzymała ofertę zatrudnienia Mateji Keżmana. Były gracz Atletico Madryt i Chelsea Londyn sam zgłosił się do Polonii Warszawa.

W poniedziałek na antenie Polsatu redaktor Mateusz Borek poinformował, że menedżer Mateji Keżmana zgłosił się do Polonii Warszawa z propozycją gry serbskiego napastnika w barwach "Czarnych Koszul". Kierunek jest nieprzypadkowy, bo Polonia potrzebuje bramkostrzelnego napastnika, a Józefa Wojciechowskiego stać na zatrudnienie Keżmana.

Zakontraktowanie Keżmana wciąż nie jest przesądzone, ale w Polonii Warszawa nikt nie ukrywa, że priorytetem jest pozyskanie bramkostrzelnego napastnika. Na razie najlepszym strzelcem Polonii jest pomocnik Bruno. Problemy z atakiem mógłby rozwiązać 32-letni Keżman.
Cytat:
Na konferencji prasowej po meczu i w magazynie Ekstraklasa.tv w niedzielę Zieliński potwierdził to, co mówi od miesiąca - że do drużyny dołączy jeszcze nowy napastnik. - Rozmowy trwają, przydałby się nam jeszcze jeden doświadczony napastnik, od którego inni będą się uczyć - mówił tuż po meczu. - Jest dwóch, trzech kandydatów. Jeden o bardzo znanym nazwisku. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie to zawodnik z tej samej półki albo wyższej co Danijel Ljuboja - stwierdził w Ekstraklasa.tv.
Odpowiedz cytując