Policja w Płocku zatrzymała sześciu mężczyzn w wieku 25-28 lat, którzy napadli na dwóch funkcjonariuszy po służbie. Do napaści doszło, gdy mężczyźni rozpoznali policjantów jako funkcjonariuszy zabezpieczających mecze piłkarskie Wisły Płock. W sprawie zdarzenia, podczas którego pobitych zostało dwóch policjantów, śledztwo wszczęła płocka prokuratura rejonowa. Wobec czterech sprawców sąd zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące. Dwóch kolejnych ma stanąć przed sądem we wtorek
Więcej
na ten temat tutaj !