Wyświetl pojedynczy post
Kolekcjoner_23
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4605
Stary 16.08.2011, 16:30
Policja w Płocku zatrzymała sześciu mężczyzn w wieku 25-28 lat, którzy napadli na dwóch funkcjonariuszy po służbie. Do napaści doszło, gdy mężczyźni rozpoznali policjantów jako funkcjonariuszy zabezpieczających mecze piłkarskie Wisły Płock. W sprawie zdarzenia, podczas którego pobitych zostało dwóch policjantów, śledztwo wszczęła płocka prokuratura rejonowa. Wobec czterech sprawców sąd zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące. Dwóch kolejnych ma stanąć przed sądem we wtorek

Więcej na ten temat tutaj !
Odpowiedz cytując