snikki napisał(a):

[...]
Co do Gmocha, to facet już nie wie jak argumentować swoją niechęć do naszego zespołu. [...]
|
Gmoch przynajmniej nie jest hipokrytą i swojej niechęci nie kryje. Nie udaje, że będzie kibicował Wiśle i nie jest (przez swoją postawę) "politycznie poprawny".