Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 16.08.2011, 16:23
snikki napisał(a):Wyświetl post
[...]

Co do Gmocha, to facet już nie wie jak argumentować swoją niechęć do naszego zespołu. [...]
Gmoch przynajmniej nie jest hipokrytą i swojej niechęci nie kryje. Nie udaje, że będzie kibicował Wiśle i nie jest (przez swoją postawę) "politycznie poprawny".
Ostatnio edytowane przez yarow : 16.08.2011 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując