ale mi tego tłumaczyć nie musisz

lepiej wytłumacz to pseudopracownikom w klubie a szczególnie w marketingu.
zapis na stronie głównej czyli obowiązujący obecnie:
Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu, jak i przy wejściu na stadion.
co ciekawe zobaczcie jakie mecze mamy w tej rundzie w ramach karnetu. przecież to jest kpina z kibiców. siedzą dostają kasę z biletów i tyle.
jeżeli czyta to ktoś z decyzyjnych o zatrudnieniu w klubie chciałbym zaproponować Państwu swoją kandydaturę do działu marketingu, mimo iż nie mam ukończonych studiów w tym kierunku sądzę że podołam temu zadaniu, patrząc na dotychczasowe sukcesy tej jednostki.