Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6332
Stary 16.08.2011, 16:22
ale mi tego tłumaczyć nie musisz lepiej wytłumacz to pseudopracownikom w klubie a szczególnie w marketingu.
zapis na stronie głównej czyli obowiązujący obecnie:
Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu, jak i przy wejściu na stadion.

co ciekawe zobaczcie jakie mecze mamy w tej rundzie w ramach karnetu. przecież to jest kpina z kibiców. siedzą dostają kasę z biletów i tyle.

jeżeli czyta to ktoś z decyzyjnych o zatrudnieniu w klubie chciałbym zaproponować Państwu swoją kandydaturę do działu marketingu, mimo iż nie mam ukończonych studiów w tym kierunku sądzę że podołam temu zadaniu, patrząc na dotychczasowe sukcesy tej jednostki.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując