|
TO JEST TEMAT O BUDOWIE STADIONU A NIE O TYM GDZIE EWENTUALNIE ZAGRAMY W LIDZE MISTRZÓW.
Proszę sie trzymac tematu i nie wklejac po raz n-ty informacji o tym gdzie rzekomo zagramy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|