|
Jacek Gmoch powiedział że jest kibicem Legii i byłym trenerem APOELu i Wisła go nie interesuje i za to szacunek dla niego. Trzeba skończyć z obłuda, mnie też nie interesuje wynik Legii.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|