|
Klub potwierdza, że jest problem, bo wiadomo, że jest fizyczna możliwość przyspieszenia prac, a wcześniejsze otwarcie stadionu = więcej wpływów z biletów. Jak już napisałem na stronie SKWK - ktoś w uefie musiałby na mózg upaść, żeby kazać nam grać poza R22 w momencie gdy stadion jest na ukończeniu i w kwalifikacjach/lidze mecze rozgrywane są normalnie.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
|