ChG napisał(a):

Kolega mający pretensje do Żewłakowa za to, że ten udzielił informacji na temat Wisły w cypryjskich mediach jest niepoważny.
A za pocieszanie tej Cypryjki prokurator jak nic.
|
A czy ja mam pretensje do niego bo z tego co wiem niczego takiego nie napisalem. Wyrazilem, tylko swoja opinie co do jego wypowiedzi i tyle. Niech sobie mowi to co chce - i tak wszystko zweryfikuje boisko. Dzialacze Litexu tez podobno mieli Nas rozpracowanych a odpadli - nawet z tego co pamietam ktos z naszej ligi (były ich gracz) udzielal im wskazowek.