Nie wiem ile ma lat laska, ale tak czy siak dla mnie max 6,5/7. Słabo, słabo panowie mierzycie
Troszkę z bukmacherskiego punktu widzenia ten mecz, a mianowicie:
Jeżeli chodzi o mecz na R22 kurs przedstawia się nst:
Zwycięstwo Wisły: 2.05
Remis: 3.25
APOEL: 3.6
Jednak, jeżeli chodzi o awans do LM tutaj mamy minimalne wskazanie na APOEL (1,83 przy 1,9 na Wisłe)
Buki liczą na to, że APOEL sprawi nam wielkie kłopoty na Cyprze i myślę, iż niestety mogą mieć racje.. Pamiętamy jak było mega ciężko w Atenach..