Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4897
Stary 16.08.2011, 14:45
Nie wiem ile ma lat laska, ale tak czy siak dla mnie max 6,5/7. Słabo, słabo panowie mierzycie

Troszkę z bukmacherskiego punktu widzenia ten mecz, a mianowicie:

Jeżeli chodzi o mecz na R22 kurs przedstawia się nst:
Zwycięstwo Wisły: 2.05
Remis: 3.25
APOEL: 3.6

Jednak, jeżeli chodzi o awans do LM tutaj mamy minimalne wskazanie na APOEL (1,83 przy 1,9 na Wisłe)

Buki liczą na to, że APOEL sprawi nam wielkie kłopoty na Cyprze i myślę, iż niestety mogą mieć racje.. Pamiętamy jak było mega ciężko w Atenach..
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując