Kluvi napisał(a):

|
rabi86 to masz kiepską pamięć ja Augustiena pamiętam z testów, gdzie dobrze wypadł tylko jak to było za czasów Skorży problem z dogadaniem kontraktu się włączył i na tym sprawa się zakończyła
|
dokładnie podobno bardzo dobrze się prezentował, ale chciał dużo zarabiać
