MatMario napisał(a):

|
Fajnie to wszystko napisałeś, więc podaj proszę tych zawodników którzy zasługują na te kontrakty przed nim, jeśli nie najwyższy bo tutaj się zgodzę że to przesada ale daj proszę 6 takich zawodników. Którzy na to bardziej zasługują. I jak byś mógł to od razu napisz ich wiek w nawiasach.
|
wg. mnie :
Melikson, Chavez, Sobol, Pareiko, Iliev
Ci gracze już coś osiągneli ( oprócz Meliksona, który przerasta i tak wszystkich )
bez tej pierwszej 4 nie wyobrażam sobie teraz naszej drużyny, a Iliev wg mnie jest lepszy od Małego, bez którego spokojnie sobie poradzimy