Mistel napisał(a):

Miał ktoś może te spodnie?
http://www.militaria.pl/helikon/spod...22.xml?cat=198
Zastanawiam się nad kupnem, ale mnie intrygują komentarze. Z jednej strony zachwalające produkt, z drugiej strony narzekanie. I nie wiem czy ci zachwalający to nie są przypadkiem pracownicy "militariów" 
A może polecicie w Krakowie jakieś fajne bojówki z wzorem UCP z innej firmy?
|
Militaria odpuść, idź do Zapieca na Szpitalną, facet podpowie, doradzi bo militaria to bardziej jego hobby niż praca.