Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
Od: 05.2004
Offline
#
4882
16.08.2011, 13:08
Wredny Żewłakow powiedział, żeby uważać na ofensywnych pomocników. Przecież to była taka tajemnica. Przez niego na pewno nie awansujemy...
zibi2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zibi2000
Znajdź inne posty napisane przez zibi2000