snikki napisał(a):

|
Kolego, stadion to nie choinka, żeby przystrajać na kolorowo. Ale nam Polakom nigdy nie dogodzi i zawsze komuś nie bedzie coś pasowało. Poczekajmy na zakończenie tych prac, mnie już się podoba. Szkoda tylko że nie będę mógł przyjść na mecz...
|
ja nigdzie nie napisałem, ze kolory mi nie pasują, lub jest ich mało, albo żebym chciał zdobić stadion...odniosłem się tylko do rozmiaru tych flag w stosunku do szkieletu. Tyle.