Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19571
Stary 16.08.2011, 12:16
snikki napisał(a):Wy¶wietl post
Kolego, stadion to nie choinka, żeby przystrajać na kolorowo. Ale nam Polakom nigdy nie dogodzi i zawsze komuś nie bedzie coś pasowało. Poczekajmy na zakończenie tych prac, mnie już się podoba. Szkoda tylko że nie będę mógł przyjść na mecz...
ja nigdzie nie napisałem, ze kolory mi nie pasują, lub jest ich mało, albo żebym chciał zdobić stadion...odniosłem się tylko do rozmiaru tych flag w stosunku do szkieletu. Tyle.
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c