Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4870
Stary 16.08.2011, 12:09
ardem99 napisał(a):Wyświetl post
będą jaja z dojazdem, hehe
http://tsw.com.pl/news/Liga-Mistrzow-w-Gdansku-1259
pisza ze podobno 700 kibicow Apoelu jest awizowanych na ten mecz
Odpowiedz cytując