Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 16.08.2011, 11:35
Dlaczego tak wartościowy artykuł został umieszczony w tak durnym temacie? Kwestia kibicowania jest sprawą indywidualną - każdego z nas i pozostałym nic do tego, czy ja kibicuje Lechowi w LE, Legii czy nie. Jeśli kibicuję to nie zamierzam tego zmieniać tylko dlatego, że tak chcą na TWSD.
Odpowiedz cytując