|
Dlaczego tak wartościowy artykuł został umieszczony w tak durnym temacie? Kwestia kibicowania jest sprawą indywidualną - każdego z nas i pozostałym nic do tego, czy ja kibicuje Lechowi w LE, Legii czy nie. Jeśli kibicuję to nie zamierzam tego zmieniać tylko dlatego, że tak chcą na TWSD.
|