Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2495
Stary 16.08.2011, 11:21
Jurand napisał(a):Wyświetl post
A propos tej strony, mógłby ktoś zrobić wizualizację koszulek w stylu tych rezerwowych sprzed wojny, w czerwono-niebieskie poziome pasy? Całkiem fajnie by to mogło wyglądać
Również popieram prośbę o wizualizację Czerwono-niebieskie pasy w stylu adasia i z BG na piersi.

Według mnie, za czasów Telefoniki najlepsze koszulki mieliśmy z Umbro. Najbardziej podobały mi się te z sezonu 06/07, była to masówka, ale fajnie wyglądały i BG została umieszczona we właściwym miejscu. Późniejsze modele przygotowane specjalnie dla Wisły (Biała Gwiazda na ramieniu) prezentowały się nawet, nawet, jednak masówka bardziej trafiała w mój gust.
Ostatnio edytowane przez vaazon : 16.08.2011 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując