Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2494
Stary 16.08.2011, 11:20
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Stroje, w których teraz występuje Pareiko mają też gracze Swansea.

to jest zwykła masówa i nasz zarząd dałby du*y, gdybyśmy w takim czymś występowali.
czy Wy do ku**y nedzy nie mozecie pojac ze jakbysmy mieli miec masowki to juz bysmy w nich wystepowali? czy to tak ciezko pojac ile mozna walkowac to samo. co do kolegow wyzej no te stare koszulki byly zajebiste, ale nie ma szans na takie
Odpowiedz cytując