Wojtator napisał(a):

Stroje, w których teraz występuje Pareiko mają też gracze Swansea.

to jest zwykła masówa i nasz zarząd dałby du*y, gdybyśmy w takim czymś występowali.
|
czy Wy do ku**y nedzy nie mozecie pojac ze jakbysmy mieli miec masowki to juz bysmy w nich wystepowali? czy to tak ciezko pojac

ile mozna walkowac to samo. co do kolegow wyzej no te stare koszulki byly zajebiste, ale nie ma szans na takie