Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6318
Stary 16.08.2011, 10:45
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
No sory, ale nie bardzo rozumiem co byś chciał?

Załóżmy tak: skończyłem liceum, mam legitkę ważną do 30 września, ale nie wybieram się na studia. Więc? Więc zniżka przysługuje mi tylko do 30 września. Po 30 września muszę kupować normalne bilety.

Sądzę, że w klubie tego nie przemyśleli do końca. Ale to nie powinien być duży problem - jak komuś w opisanej wyżej sytuacji, albo analogicznej, to będzie musiał dopłacić różnicę za pozostałe mecze.

Najlepiej niech ktoś, kto w takiej sytuacji jest, zadzwoni do klubu i się zapyta, ew. napisze do nich maila.


Po raz kolejny - gdzie problem? Z tego co pamiętam, to na C nie ma miejscówek, ale już na reszcie stadionu obowiązują?
Według mnie to jest chore. A dlaczego? Bilet jest imienny, ty w kasie żeby dostać zniżkę musisz pokazać legitkę. Biletu nie możesz przekazać innej osobie a i tak sprawdzają legitymacje.

Druga sytuacja, karnet to jeden bilet na całą rundę, karnet to nie 12 biletów, tylko wejściówka na 12 meczy. Jeśli przysługuje ci zniżka w momencie zakupu to ją masz, jak zniżka może być powiązana z datą wydarzenia to tego nie rozumiem. Miałeś zniżkę, skorzystałeś z niej i tyle. Dodatkowo klub pisze o tym na swoim oficjalnym FB a później się wypiera.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując