Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2492
Stary 16.08.2011, 10:45
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post

Jestem przekonany, że to kluby coś knują i może doczekamy się jakiejś niespodzianki, w rodzaju nowego głównego sponsora. Na pewno Adidas nie psułby swojego wizerunku w tak debilny sposób.
Też myślałem o tej niespodziance i czymś na prawdę wgniatającym w ziemie.Ale Adidas w ostatnich latach często najzwyczajniej w świecie dawał dupy i to nie w sprawach powiedzmy mniej ważnych,tylko w najważniejszych.Afera z Jabulani,piłka z finału CL 2009/2010 różniąca się całkowicie od piłek z poprzednich faz,w przyszłości okazało się,że była to wersja beta Jabulani ..Więc skoro Adidas potrafił dawać ciała w takich sprawach,to z całym szacunkiem czym jest dla nich klub z polskiej ligi,przy powiedzmy Bayerze.Istnieje niestety też taka ewentualność,że dostaniemy jakieś masówki po liftingu,w dodatku z takim poślizgiem..
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując