Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rutek
Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków / Grzegórzki
Offline
#
6317
16.08.2011, 10:38
Dzięki, też mam taką nadzieję że nie będą przeginać z drobiazgowością
rutek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rutek
Znajdź inne posty napisane przez rutek