Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12761
Stary 16.08.2011, 10:25
Galonek napisał(a):Wy¶wietl post
Nie mogłem się powstrzymać. Przy okazji będę miał pewno¶ć, że mnie oczy nie myl±:

"Bruno wrócił do formy z najlepszych czasów, gdy grał w Jadze. Dla mnie to lepszy zawodnik od Meliksona, którym wszyscy się zachwycaj±" - znawca Maciej Terlecki dla "PS".
hehe a czy bramki Bruna, to nie przypadkiem wszystkie rykoszety? ciekawe co by powiedział, gdyby nikogo nie nabił
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c