Galonek napisał(a):

Nie mogłem się powstrzymać. Przy okazji będę miał pewno¶ć, że mnie oczy nie myl±:
"Bruno wrócił do formy z najlepszych czasów, gdy grał w Jadze. Dla mnie to lepszy zawodnik od Meliksona, którym wszyscy się zachwycaj±" - znawca Maciej Terlecki dla "PS".
|
hehe

a czy bramki Bruna, to nie przypadkiem wszystkie rykoszety? ciekawe co by powiedział, gdyby nikogo nie nabił
