Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19569
Stary 16.08.2011, 10:22
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...leria-material nie sądzicie, ze jak już ma coś wisieć koło telebimu, to powinno być większe? w porównaniu do całości, te flagi to proporczyki. Śmiesznie to dla mnie wygląda.
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c