Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rutek
Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków / Grzegórzki
Offline
#
6315
16.08.2011, 10:19
Panowie takie pytanie technicznie, kumplowi pomylili jedną literkę w nazwisku na bilecie (bez KK), czy może mieć jakieś problemy z wejściem na E jeśli PESEL się zgadza? mam nadzieję że nie trafi na jakiegoś ochroniarza społeczniaka
rutek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rutek
Znajdź inne posty napisane przez rutek