|
Myślę, że to nie głupia droga dla niego. Szansa, że Depor wróci do Primiera Div jest spora. Mógłby pograć w swojej wymarzonej lidze. Do tego czasu miałby sporo szans na grę w Segunda i odbudowałby formę. Kiedyś tak Uche zaczynał w Almerii, Franek też nieźle sobie radził w Elche.
. .
|