Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KptAnt
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
6256
16.08.2011, 10:02
Podobno Deportivo La Coruna chce wypożyczyć Pawła Brożka.
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...507,1,379.html
Ciekawe, jak Paweł poradziłby sobie w lidze hiszpańskiej.
KptAnt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KptAnt
Znajdź inne posty napisane przez KptAnt