Jakaś firma X jak się dogada z klubami to może mieć w całej lidze swoje logo na koszulkach i wszędzie być sponsorem głownym itd. Nie jest powiedziane, że jak sponsoruje jednych to drugich juz nie może. Na moje to niech cała liga ma np. Coca Cole czy Pepsi gdzie będą oferowali produkty i jeszcze dobrą kase za reklame płacili
