Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 16.08.2011, 10:01
Jakaś firma X jak się dogada z klubami to może mieć w całej lidze swoje logo na koszulkach i wszędzie być sponsorem głownym itd. Nie jest powiedziane, że jak sponsoruje jednych to drugich juz nie może. Na moje to niech cała liga ma np. Coca Cole czy Pepsi gdzie będą oferowali produkty i jeszcze dobrą kase za reklame płacili
Odpowiedz cytując