Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12758
Stary 16.08.2011, 09:59
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Nasze rozmowy zostały zerwane. Gram na starym kontrakcie i raczej nie podpiszę nowego - powiedział Patryk Małecki, cytowany przez "Dziennik Polski"

ciekaw jestem co teraz uważają Ci, co powtarzają jak to Patryk kocha Wisłę..
Widzę, że dalej już ci się nie chciało wkleić:


Cytat:
Sprawa jest już zakończona. Teraz Patryk ma się skupić na meczach o Ligę Mistrzów - powiedział agent zawodnika Bartłomiej Bolek. Wtóruje mu dyrektor sportowy Stan Valckx. - Rozmawialiśmy, ale będzie jeszcze na to czas. Teraz najważniejsze są mecze o Ligę Mistrzów - powiedział Holender.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując