sevenheaven napisał(a):

Nasze rozmowy zostały zerwane. Gram na starym kontrakcie i raczej nie podpiszę nowego - powiedział Patryk Małecki, cytowany przez "Dziennik Polski"
ciekaw jestem co teraz uważają Ci, co powtarzają jak to Patryk kocha Wisłę..
|
Widzę, że dalej już ci się nie chciało wkleić:
Cytat:
|
Sprawa jest już zakończona. Teraz Patryk ma się skupić na meczach o Ligę Mistrzów - powiedział agent zawodnika Bartłomiej Bolek. Wtóruje mu dyrektor sportowy Stan Valckx. - Rozmawialiśmy, ale będzie jeszcze na to czas. Teraz najważniejsze są mecze o Ligę Mistrzów - powiedział Holender.
|