Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 16.08.2011, 09:41
Przestancie karmic tego trolla to sobie sam pojdzie w miejsce gdzie bedzie w spokoju mogl sie realizowac jako kibic polskiej pilki.
Ze go jeszcze nikt nie zbanowal to jest jakies nieporozumienie.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując