|
może niech mały najpierw coś osiągnie, bo póki co mało ma indywidualnych sukcesów ..
w reprezentacji nie gra, nie jest królem strzelców ani nigdy nie był, nie jest najlepszym piłkarzem ekstraklasy ( ba nawet Wisły nie jest )
chociaż twierdzę, że powinien dostać kontrakt ok 200-250k rocznie, ale na jeden z najlepszych w drużynie wg mnie nie zasługuje jeszcze
|