Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4857
Stary 16.08.2011, 09:32
Czytam różne fora, portale i dziwi mnie ten hurraoptymizm. Stawiam 75%, że w LM zagra Apoel. U siebie być może uda się wywalczyć jakąś skromną zaliczkę typu 2-1, ale tam Wisłę czeka piekło jak z Panathinaikosem, prawdopodobnie baty. Nawet te ostatnie lepsze mecze w lidze polskiej jakoś nie przemawiają do mnie.
Ostatnio edytowane przez depeche87 : 16.08.2011 o godz. 09:34.
Odpowiedz cytując