Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12755
Stary 16.08.2011, 09:30
Miłość do klubu to jedno, a pieniądze to druga sprawa. Też nie byłbym zadowolony gdy mimo bardzo dobrej gry zarabiam mniej niż taki Garguła czy Jirsak - zawodnicy rezerwowi. Mam nadzieję że Mały pokaże się w meczach z APOELEM i wtedy będzie miał mocną kartę przetargową bo jak do tej pory to nie czarujmy się, ale gra słabiej niż w poprzednim sezonie.
Odpowiedz cytując