Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12754
Stary 16.08.2011, 09:25
Nasze rozmowy zostały zerwane. Gram na starym kontrakcie i raczej nie podpiszę nowego - powiedział Patryk Małecki, cytowany przez "Dziennik Polski"

ciekaw jestem co teraz uważają Ci, co powtarzają jak to Patryk kocha Wisłę..
Odpowiedz cytując