Tenzen napisał(a):

Tytułem lekkiego ot:
Czy to aby nie jest taki sam kontrakt jak ten, który z Coca Colą ma podpisany też Jaga? Przecież to nie jest "sponsor" w rozumieniu takim, jak to jest w przypadku np. Realu i bwina. Podrzucają im napoje, umieszczają swoje reklamy na bandach dookoła boiska i to wszystko.
Edit:
Kociewiak napisał(a):

|
plus płacą kase za reklame jak normalny sponsor
|
A jak mają płacić? Jak nienormalny?

Jest reklama, to wiadome, że ktoś musi za nią zapłacić. Nie jest to jednak sponsor strategiczny, czy tam główny jak TeleFonika w Wiśle, tylko po prostu jeden z partnerów i to, że mają podpisaną umowę z Lechią, nie znaczy, że nie mogą mieć też z kim innym (bo przecież mają też z Jagą). W Wiśle takim "sponsorem" jest chyba Pepsi.