Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2486
Stary 16.08.2011, 09:13
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Co do sponsora to Coca-Cola oficjalnie odpada.

Coca-Cola sponsorem Lechii Gdańsk
Tytułem lekkiego ot:

Czy to aby nie jest taki sam kontrakt jak ten, który z Coca Colą ma podpisany też Jaga? Przecież to nie jest "sponsor" w rozumieniu takim, jak to jest w przypadku np. Realu i bwina. Podrzucają im napoje, umieszczają swoje reklamy na bandach dookoła boiska i to wszystko.

Edit:

Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
plus płacą kase za reklame jak normalny sponsor
A jak mają płacić? Jak nienormalny? Jest reklama, to wiadome, że ktoś musi za nią zapłacić. Nie jest to jednak sponsor strategiczny, czy tam główny jak TeleFonika w Wiśle, tylko po prostu jeden z partnerów i to, że mają podpisaną umowę z Lechią, nie znaczy, że nie mogą mieć też z kim innym (bo przecież mają też z Jagą). W Wiśle takim "sponsorem" jest chyba Pepsi.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 16.08.2011 o godz. 09:38.
Odpowiedz cytując