Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4855
Stary 16.08.2011, 09:13
fond napisał(a):Wyświetl post
A gdzie napisałem, że 'wg mnie nie ? Wg mnie pytanie brzmi: gdzie ostatnio widać było na boisku tą zespołowość ?
Mysle, ze jest to nakreslone na tablicy w szatni tylko na boisku jakos nie wychodzi.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując