Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19564
Stary 16.08.2011, 07:16
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Wywiad ze "stewardka" z naszego stadionu:

http://www.lovekrakow.pl/artykuly/ko...dionie_49.html

jeśli zły temat to proszę moda o przeniesienie. Nie znalazłem "odpowiedniejszego"
Oj chyba kojarzę tą fryzurkę.Bardzo ładna dziewczyna z niesamowitym uśmiechem (jesli to ta sama).
Kojarzę ją z "fety" . Stała zaraz przy G1 a G2 .
Przegrałem kontakt wzrokowy :(
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.08.2011 o godz. 07:23.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując