palikot napisał(a):

|
zobaczysz nie długo... robią centralną baze kibiców
|
Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców też mieli zrobić.
I robią, robią...
Zgodnie z prawem stworzenie takiej bazy musiałoby się odbyć za zgodą zainteresowanych o przetwarzaniu danych.
Ja poza Wisłą Kraków nie dałem prawa innemu podmiotowi do przetwarzania danych jako kibica.
To chyba wiele wyjaśnia, jaką bujdą jest tzw. Centralna Baza..?