Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4847
Stary 16.08.2011, 05:09
sportnh napisał(a):Wyświetl post
nie chce qrwa krakac ale nie wiem co to bedzie jak nam sie nie uda..
Niby co się stanie jak nam się nie uda? Wisła dalej będzie płynęła do morza, gołębie dalej będą waliły kupy na krakowski rynek a nasz klub dalej będzie mistrzem Polski itd.
Podchodząc w ten sposób do sprawy to rzeczywiście można dostac hopla więc proponuje się wyluzowac
Odpowiedz cytując