sportnh napisał(a):

|
nie chce qrwa krakac ale nie wiem co to bedzie jak nam sie nie uda..
|
Niby co się stanie jak nam się nie uda? Wisła dalej będzie płynęła do morza, gołębie dalej będą waliły kupy na krakowski rynek a nasz klub dalej będzie mistrzem Polski itd.
Podchodząc w ten sposób do sprawy to rzeczywiście można dostac hopla więc proponuje się wyluzowac
