Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4844
Stary 15.08.2011, 23:54
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Panowie, mecz juz JUTRO.. qrwa coraz bardziej o nim mysle...nie chce qrwa krakac ale nie wiem co to bedzie jak nam sie nie uda.. jestem tak napalony.. siłą rzeczy..
nie no nie moge juz usiedziec naprawde, co robic
Odpowiedz cytując