Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15853
Stary 15.08.2011, 23:35
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Sporo. Ale za Meleksa może grać wracający do dawnej formy Garguła. Genkow nie jest w formie, to gra Biton. Nie idzie Chavezowi, jest Bunoza. Kaszanę gra Kirm, jest Małecki. W Amice natomiast jak wylatuje Rudnevs/Stilic, to jest dramat.
OK, to POZnaniacy* też mogą sobie jakąś melepetę wstawić za Rudnevsa i pisać, że mają szeroką kadrę. Bunoza to dno i masa rzutów wolnych dla przeciwnika, Garguła w życiowej formie to i tak cztery klasy niżej niż Melikson. Jak już wróci to tej formy co to do niej trzeci rok wraca to i tak przez sezon będzie miał tyle inteligentnych i nieszablonowych zagrań, co Maor przez jeden - dwa mecze.
Jedynie w ataku mamy dwóch dobrych piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.08.2011 o godz. 23:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując