Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4839
Stary 15.08.2011, 22:56
za sam udział w LM Wisła miała by 8-9 baniek więcej a zobacz gdzie doszła Amica

NAGRODY PIENIĘŻNE - LIGA MISTRZÓW 09/10

Zwycięzca - 9 milionów Euro
Finalista - 5,2 miliona Euro
Półfinalista - 4 miliony Euro
Ćwierćfinalista - 3,3 miliona Euro
Wyjście z grupy - 3 miliony Euro
Mecze grupowe - 800 tysięcy Euro za zwycięstwo, 400 tysięcy za remis
Udział w fazie grupowej - 7,1 miliona Euro

Zwycięzca rozgrywek otrzymuje więc, w zależności od wyników meczów grupowych, kwotę pomiędzy 26,4 a 31,2 miliona Euro.


NAGRODY PIENIĘŻNE - LIGA EUROPEJSKA 09/10

Zwycięzca - 3 miliony Euro
Finalista - 2 miliony Euro
Półfinalista - 630 tysięcy Euro
Ćwierćfinalista - 360 tysięcy Euro
Uczestnik rundy finałowej - 270 tysięcy Euro
Wyjście z grupy - 180 tysięcy Euro
Mecze grupowe - 120 tysięcy Euro za zwycięstwo i 60 tysięcy za remis
Udział w fazie grupowej - 900 tysięcy Euro

Zwycięzca Ligi Europejskiej otrzymuje między 5,3 a 6 milionów Euro.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 15.08.2011 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując