Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51019
Stary 15.08.2011, 22:52
Nasza kadra wygląda tak:

BR: Pareiko, Jovanić, Kurto
PO: Lamey, Jovanović, Jaliens, Kowalski
ŚPO: Chavez, Jaliens, Jovanović, Kowalski
ŚLO: Bunoza, Jaliens, Czekaj
LO: Diaz, Lamey, Paljić, Nunez
DP: Sobolewski, Wilk, Diaz, Brud
ŚP: Jirsak, Nunez, Brud
OP: Melikson, Garguła
LS: Małecki, Melikson, Kirm, Iliev, Boguski
LS: Paljić, Małecki, Melikson, Kirm, Iliev, Boguski
N: Biton, Genkov, Boguski, Iliev, Małecki

Jeżeli się gdzieś pomyliłem to poprawcie ; )
Kombinacji trochę jest, mieliśmy mieć graczy uniwersalnych i mamy. Jak już mówiłem żałuje tylko, że najmłodszy zawodnik, który ma realną szansę gry ma 22 lata. Marzyłoby mi się, aby w pucharach się ktoś pojawił jak 9 lat temu, czy jak Błaszczu prawie 6 lat temu : )
Odpowiedz cytując