Grisza1 napisał(a):

|
Czyli mam rozumieć, że jak już scentralizują bazę danych kibiców z KK, to osoba mająca KK dajmy na to GKS Bełchatów nie będzie mogła pójść na mecz Ruchu Chorzów? Nie mówię o fanatykach, bo taki nie pójdzie nawet jakby mu dopłacali, ale o kibicach, którzy traktują mecz jako jeden z elementów rozrywki tak jak teatr, kino, basen i gdy są w innym mieście to po prostu chcą pójść na mecz.
|
To akurat zaleta tego pomysłu
ale tak chyba będzie... chcieliście ełuropy to mocie... te karty kibica to debilizm w czystej postaci
- nie można kupic komuś biletu jak sie jej nie ma
- zaraz będziemy przywiązani do jednego stadionu i na zgody nie bedzie można nawet jeździć
SimonTSW napisał(a):

|
Orientuje się ktoś ile zostało jeszcze biletów na środowy mecz i mniej więcej na jakie sektory?
|
G i narożniki, głównie...