Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6308
Stary 15.08.2011, 22:49
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Czyli mam rozumieć, że jak już scentralizują bazę danych kibiców z KK, to osoba mająca KK dajmy na to GKS Bełchatów nie będzie mogła pójść na mecz Ruchu Chorzów? Nie mówię o fanatykach, bo taki nie pójdzie nawet jakby mu dopłacali, ale o kibicach, którzy traktują mecz jako jeden z elementów rozrywki tak jak teatr, kino, basen i gdy są w innym mieście to po prostu chcą pójść na mecz.
To akurat zaleta tego pomysłu

ale tak chyba będzie... chcieliście ełuropy to mocie... te karty kibica to debilizm w czystej postaci
- nie można kupic komuś biletu jak sie jej nie ma
- zaraz będziemy przywiązani do jednego stadionu i na zgody nie bedzie można nawet jeździć

SimonTSW napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś ile zostało jeszcze biletów na środowy mecz i mniej więcej na jakie sektory?
G i narożniki, głównie...
Ostatnio edytowane przez palikot : 15.08.2011 o godz. 22:55.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując