marek2a napisał(a):

|
Nie zgodzę się.Zarobiliśmy(zarobimy ) na awansie do LE ok 2kE+ 800 za Uche. Jeżeli Stan oceni ,że warto zapłacic za Deleva 2kE bo po np.roku czy dwóch sprzedamy go np za 3,5 lub może nawet 5 to pytam jaką decyzję podejmie Boss?Oczywiście jest to tylko hipotetyczne gdybanie ,bo nie wiemy czy naprawdę nim się interesujemy.
|
ale ta kwota jest wyssana z palca
Bułgarzy sobie zobaczyli duży stadion, pomyśleli ile wart jest Delev i wywnioskowali, że Wisła da te 2 bańki
bez jaj
w bańkę, półtora można uwierzyć, więcej na pewno nie
choć niech Staszek męczy, może się uda jak z Meliksonem
