Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10832
Stary 15.08.2011, 22:23
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodzę się.Zarobiliśmy(zarobimy ) na awansie do LE ok 2kE+ 800 za Uche. Jeżeli Stan oceni ,że warto zapłacic za Deleva 2kE bo po np.roku czy dwóch sprzedamy go np za 3,5 lub może nawet 5 to pytam jaką decyzję podejmie Boss?Oczywiście jest to tylko hipotetyczne gdybanie ,bo nie wiemy czy naprawdę nim się interesujemy.
ale ta kwota jest wyssana z palca
Bułgarzy sobie zobaczyli duży stadion, pomyśleli ile wart jest Delev i wywnioskowali, że Wisła da te 2 bańki
bez jaj

w bańkę, półtora można uwierzyć, więcej na pewno nie
choć niech Staszek męczy, może się uda jak z Meliksonem
Odpowiedz cytując