Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
4836
15.08.2011, 22:19
1q2
napisał(a):
albo tak już ma
- nie wiem czy to on ale chyba tak(nie chce mi się sprawdzać) - przed meczem z Lubinem napisał że jak nie wygramy to jest to definitywny koniec Wisły ,Cupiał bierze zabawki itp...tak więc sam wiesz.
ps szkoda zdrowia i czasu na takich 'typków.Widzę że i wiktorek wrócił - jemu też się nie dajcie ,biedne dziecko które jeszcze chwilę temu kibicowało także parchom a teraz jest z niego mega kumaty ziom który rozstawia po kątach nawet starych wyjazdowiczów
tak to on niestety sprawdzilem posty
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla