Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4836
Stary 15.08.2011, 22:19
1q2 napisał(a):Wyświetl post
albo tak już ma - nie wiem czy to on ale chyba tak(nie chce mi się sprawdzać) - przed meczem z Lubinem napisał że jak nie wygramy to jest to definitywny koniec Wisły ,Cupiał bierze zabawki itp...tak więc sam wiesz.

ps szkoda zdrowia i czasu na takich 'typków.Widzę że i wiktorek wrócił - jemu też się nie dajcie ,biedne dziecko które jeszcze chwilę temu kibicowało także parchom a teraz jest z niego mega kumaty ziom który rozstawia po kątach nawet starych wyjazdowiczów
tak to on niestety sprawdzilem posty
Odpowiedz cytując