Syn Kangura z 1984 napisał(a):

|
Panowie, jest coś takiego jak transmisja SMS z meczu z Apoelem? Jestem w beznadziejnym położeniu jeśli chodzi o obejrzenie tego meczu. Ni to na stadionie, ni to w TV, ni to w internecie, a nie przeżyje tych paru godzin nie znając wyniku. Z tego co pamiętam to były takie transmisje kiedyś.
|
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...y-pilka-nozna/
po lewej stronie masz RELACJĘ LIVE - poczekaj do środy, może pojawi się tam relacja z meczu Wisły.