martin_6 napisał(a):

albo tak już ma

- nie wiem czy to on ale chyba tak(nie chce mi się sprawdzać) - przed meczem z Lubinem napisał że jak nie wygramy to jest to definitywny koniec Wisły ,Cupiał bierze zabawki itp...tak więc sam wiesz.
ps szkoda zdrowia i czasu na takich 'typków.Widzę że i wiktorek wrócił - jemu też się nie dajcie ,biedne dziecko które jeszcze chwilę temu kibicowało także parchom a teraz jest z niego mega kumaty ziom który rozstawia po kątach nawet starych wyjazdowiczów
