Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4833
Stary 15.08.2011, 22:12
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Masz już ignora, ale liczę pajacu, że dostaniesz bana do grobowej deski!
Dokladnie ,a za posta z wczoraj o Małym podwójnego bana,w ogóle gosciu jezeli masz tyle lat ile podajesz to zastanow sie co piszesz ,no chyba ze chcesz w spektakularny sposob zaistniec na forum poprzez nieprzemyslane posty wypisywane jak gowniarz wakacyjny (sorry nie obrazajac mlodszych forumowiczow},a moze pomyliłeś forum, ode mnie ignor
Odpowiedz cytując