cassius31krakow napisał(a):

|
Masz już ignora, ale liczę pajacu, że dostaniesz bana do grobowej deski!
|
Dokladnie ,a za posta z wczoraj o Małym podwójnego bana,w ogóle gosciu jezeli masz tyle lat ile podajesz to zastanow sie co piszesz ,no chyba ze chcesz w spektakularny sposob zaistniec na forum poprzez nieprzemyslane posty wypisywane jak gowniarz wakacyjny (sorry nie obrazajac mlodszych forumowiczow},a moze pomyliłeś forum, ode mnie ignor