qqq_b napisał(a):

|
LE to dla mnie bedzie porazka na calej lini. Na co komu glupia LE? Jezeli przegramy z Apoelem to bedzie oznaczalo jedno: STAN i MAASKANT musza odejsc. Wydaja fortune, zarabiaja fortune o nie ma sukcesów.
|
Nie wierzę, że można na trzeźwo i na serio mówić takie kretynizmy. Albo jesteś więc pijany, albo sobie jaja robisz, albo... sam nie wiem...