Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4829
Stary 15.08.2011, 21:55
Już nie .......cie że dla przyjemności bo za sam remis w fazie grupowej rok temu było 400 tyś euro, za wygraną 800 k.
Zresztą zawsze jest o co grać, tylko jedna drużyna żegna się z pucharami, za trzecie jest LE
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 15.08.2011 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując