|
Już nie .......cie że dla przyjemności bo za sam remis w fazie grupowej rok temu było 400 tyś euro, za wygraną 800 k.
Zresztą zawsze jest o co grać, tylko jedna drużyna żegna się z pucharami, za trzecie jest LE
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 15.08.2011 o godz. 21:59.
|